Úvod   >   Fasády   >   Čištění fasád

Čištění a ochrana fasád

Nabízíme Vám vyčištění a následnou ochranu vaší fasády

Jakékoliv silně znečištěné fasády odborně zbavíme povlaku ze smogu a prachu, usazenin z komínů, sazí nebo výparů z kuchyně. Zbavíme dům mikroorganismů, zelený povlak z řas a plísně očistíme šetrně bez poškození fasády, na závěr naneseme fungicidní nástřik.

Zvlášť zateplené fasády mívají v technické specifikaci při předání instrukce k čištění jednou za 3 až 8 let. Zateplení totiž snižuje cirkulaci vzduchu, někdy jsou fasády až úplně neprodyšné. Ve vlhku s nedostatkem slunce nestíhají zdi pořádně proschnout, velice často bývá viditelně postižená severní strana domu.

Pokud fasádu nečistíme, vzniklé kolonie mikroorganismů nenávratně znehodnotí líc fasády.

Kromě pravidelného čištění je možné mytí od prachu po stavebních úpravách, celkové mytí před prodejem nemovitosti, umytí uhelného prachu nebo kuchyňských výparů z blízkého komínu. Vyčistíme i okolí domu, terasy, altány, příjezdové cesty.

Mikroorganismy – řasy, černé plísně a jejich spóry, jsou škodlivé pro zdraví člověka. Šíří se vzduchem kolem celého domu, pronikají i dovnitř a vytváří zvlášť nevhodné podmínky pro malé děti a starší lidi.

Čištění fasád bytových domů

Naše služby jsou rovněž určeny bytovým družstvům nebo společenstvím vlastníků jednotek. Specializujeme se na čištění a renovaci fasád bytových a panelových domů od nebezpečných plísní a jiných mikroorganismů, od nevzhledných usazenin prachu, smogu či kouře. Zejména zateplené fasády jsou častokrát kvůli své neprodyšnosti náchylné ke vzniku kolonií mikroorganismů. Tyto mikroorganismy a plísně mohou nenávratně fasádu poškodit, proto po vyčištění vždy aplikujeme fungicidní nástřik. Nenechte fasádu vašeho bytového či panelového domu znehodnotit, zavolejte nám!

Po předložení naší nabídky vám dáme dostatek času na zvážení (například kvůli svolání schůze s členy družstva apod.) a v případě vašeho zájmu zakázku po domluvě zrealizujeme.

mytí fasád rodinných domů

I váš rodinný dům či vila může vypadat jako nová! Z fasády vašeho domova odstraníme stopy po prach, smogu, sazích z komínů či výparech z kuchyní. A to není zdaleka vše – specializujeme se rovněž na odstraňování bakteriálních mikroorganismů, plísní, řas a podobných zelených nánosů na fasádách libovolného druhu. Dbáme na to, abychom fasádu vůbec nepoškodili, což nám umožňují naše zkušenosti, vhodně zvolené přípravky od renomovaných výrobců a odborně zaškolený a personál. Pokud chcete, aby domov vaší rodiny vypadal jako nový, či rodinný dům prodáváte a chcete zvýšit jeho atraktivitu a poptávku po něm, jsme pro vás ti praví!

 

Pro cenovou nabidku sestavenou dle zadání a Vašich potřeb, bližší informace, či poradenský servis nás kontaktujte zde.